يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِذَا نُودِي لِلصَّلَاةِ مِن يَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِكْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَيْعَ ذَلِكُمْ خَيْرٌ لَّكُمْ إِن كُنتُمْ تَعْلَمُونَ "ای کسانی که ایمان آورده‌اید، هر گاه (شما را) برای نماز روز جمعه بخوانند فی الحال به ذکر خدا بشتابید و کسب و تجارت رها کنید که این اگر بدانید برای شما بهتر خواهد بود."
دستگیری روح الله زم،یک پیام و تذکر جدی برای همه معاندان داخلی و خارج نشین داشت که اگر غلط اضافه ای از آنها سربزند، به بلائی مثل این معاند خودفروخته دچار خواهند شد.امام جمعه محترم بندپی غربی در خطبه دوم نمازجمعه 3 آبان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 04 آبان 1398 ساعت 11:18

دستگیری روح الله زم،یک پیام و تذکر جدی برای همه معاندان داخلی و خارج نشین داشت که اگر غلط اضافه ای از آنها سربزند، به بلائی مثل این معاند خودفروخته دچار خواهند شد.امام جمعه محترم بندپی غربی در خطبه دوم نمازجمعه 3 آبان

خطبه دوم

3 / 8 / 98

عِبادَ الله اُوصیکُم وَ نَفسی بِتَقوی اللهَ فَإنَّها حَقُّ اللهِ عَلَیکُم

هفته ای که گذشت مصادف بود با اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع)

و آن حرکت عظیمی که این سالها به طور گسترده و در میان ارادتمندان به ساحت مقدس سید الشهداء با عنوان پیاده روی اربعین تجلّی پیدا کرده است که البته مورد تأکید و سفارش روایات و بزرگان دین ما هم بوده و هست.

اولاً: باید یادی کنیم از شهداء و امام شهداء و بویژه شهدای مدافع حرم که همه این حرکت عظیم را مدیون آنهائیم.

و ثانیاً: عرض قبولی عزاداریها و زیارات همه عزیزانی که توفیق حضور در این سفر معنوی را پیدا کردند.

و ثالثاً: از دولت محترم و مسئولان کشورمان، از نیروهای نظامی و انتظامی و از همه کسانی که شبانه روز به زوّار ابی عبدالله خدمت رسانی کردند، تقدیر و تشکر می کنیم.

و رابعاً: از دولت و بویژه از ملّت عراق که جدّاً با همه وجود میزبانی کردند و از همه چیز خود مایه گذاشتد، تقدیر و تشکر می کنیم.

خوب همه اینها برای این است که اَلحُسَین یَجمَعُنا، و برای این است که حسین به مانند یک مغناطیسی است که همه انسانها را به دور خود جمع و جذب می کند تا در مسیر هد ایت قرار بگیرند.

و اصلاً برای حقانیت اسلام و تشیّع همین اربعین کفایت می کند، 30 میلیون نفر از سراسر دنیا، حتی با مذاهب و عقائد مختلف، به گِرد این کعبه ی عشق جمع شدن، دلیل بر حقانیت است.

دشمنان ما میلیاردها دلار هزینه میکنند تا به خیال خام خودشان، نور اهل بیت)ع) را خاموش و یا حتی کم فروغ کنند امّا تنها یک محرّم و یک اربعین همه آن تلاشها را باطل می کنند، همین امسال چقدر هزینه کردند، چقدر نقشه کشیدند، جنگ داخلی در عراق راه بیندازند تا اربعین سیدالشهداء را تحت الشعاع قرار بدهند امّا به فضل الهی دیدید که نتوانستند.

لذا این اربعین با همه ظرفیت هایش از ایثارش، از گذشتش، از ایمانش، از معنویتش، از اخوت و همدلی اش، از حضور در میدان عملش، همه و همه باید درسی باشد برای جامعه شیعی برای باقی سال، که اگر اینطور شد، قطعاً زمینه ی ظهور حضرت حجت(عج) فراهم خواهد شد.

خوب هفته تربیت بدنی هم هست، جا دارد ازهمه کسانی که در حوزه تربیت بدنی و ورزش و جوانان فعالیت می کنند تقدیر و تشکر و دست مریزاد عرض کنیم.

طبیعی است که جامعه و بخصوص نسل جوان جامعه، هرچه بیشتر با ورزش و محیط های ورزشی عجین باشد و در این زمینه فعالیت کند، بسیاری از آسیب های اجتماعی کاسته خواهد شد و بخش اعظمی از سلامت افراد جامعه و دور شدن از بسیاری از امراض و بیماریها را مدیون فعالیتهای ورزشی خواهیم بود.

لذا مسئولان کشور باید به مسأله ورزش به عنوان یک مؤلفه ی نشاط، تحرک، پویائی و سلامت جامعه نگاه کنند و برای آن سرمایه گذاری کنند.

مسأله دیگر آنکه بخش قابل توجهی از جمعیت جامعه ما، بانوان هستند که باید به ورزشهای مختص بانوان با حفظ حریم های شرعی، به آن بیشتر پرداخته شود، تا با حفظ سلامت مادران و زنان جامعه، فرزندان و خانواده ی پر تحرک، شاداب، پر تلاش و پرنشاطی داشته باشیم.

و در نهایت، باید تقدیر و تشکر هم داشته باشیم از رئیس محترم اداره ورزش و جوانان بندپی و همچنین هیئت دوچرخه سواری و جوانها و نوجوانانی که امروز، باهم در یک رقابت سالم، به مسابقه دوچرخه سواری آمدند و مقصد خودشان راهم مصلای نماز جمعه قرار دادند، انشاءالله این عزیزان و همه ورزشکاران و زحمت کشان دراین عرصه موفق ومؤید باشند از خداوند عالم صحّت و سلامتی و عزّت و سربلندی این عزیزان را مسئلت دارم.

خوب هفته ای هم که گذشت شاهد یکی از شاهکارهای اطلاعاتی، عملیاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بودیم دستگیری سرشبکه سایت و کانال تلگرامی آمد نیوز که در سالهای اخیر، توانسته با حمایت های همه جانبه ی امنیتی، مالی و اطلاعاتی از ناحیه معاندین، مستکبرین و مخالفین نظام، اولاً: نقش مؤثری در ایجاد و هدایت آشوب ها در داخل کشور، به ویژه سال 96 داشته باشد.

و ثانیاً: توانسته رهبری اپوزیسیونِ خارج نشین و معاندان داخلی را به عهده بگیرد.

دستگیری روح الله زم مسئول سایت و کانال آمدنیوز و صدای مردم، از جهات مختلف قابل اهمیت است:

اول اینکه: این شاهکار سپاه پاسداران، بزرگترین ضربه را به شبکه سازی معاندین و یکی از پرهیاهوترین رسانه ی معاند فارسی زبان وارد کرده است.

اهمیت آن، آنجائی مشخص می شود که ما در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم، چون برای آن برنامه ریزی کردند

فراموش نشود که همین شخص، با ابزار رسانه ای که در دست داشت، چه نقشی در فتنه 88 داشت. و فراموش نشود که بخشی از فتنه و آشوب سال 96، توسط مجموعه ی همین معاند و ضد انقلاب مدیریت و هدایت می شد و موارد دیگری هم که قطعاً در آینده ابعاد بیشتری از آن هم بازگو خواهد شد.

لذا : دستگیری او در این مقطع از زمان، بسیار مهم و حساس بوده است.

دوم اینکه: این دستگیری، قدرت سیاست های دفاعی ایران در خارج از مرزها و نماد اقتدار فرزندان انقلاب در جنگ اطلاعاتی و عملیاتی، به ویژه در تقابل با سرویس های کهنه کار و بزرگ و مخوف اطلاعاتی دنیا، همچون موساد، سیا، ام آی سیکس و دیگران را به رخ کشیده است.

درعین اینکه بزرگترین مجموعه های امنیتی و اطلاعاتی دنیا، از این معاند خارج نشین، حمایت و حفاظت می کردند، فرزندان انقلاب در سپاه پاسداران، دریک عملیات بسیار پیچیده و چندلایه اطلاعاتی، توانسته اند، اورا دستگیر کنند.

سوم اینکه: این دستگیری، یک پیام و تذکر جدی و روشن برای همه منافقان و معاندان داخلی و اپوزیسیونهای خارج نشین داشت که همه آنها حواسشان را جمع کنند که اگرغلط اضافه ای از آنها سربزند، به بلائی مثل این معاند خودفروخته دچار خواهند شد.

وطن فروشان و خائنان ضدانقلاب، چه در داخل کشور و چه در خارج کشور، حواسشان را جمع کنند که هیچگاه از تیررس فرزندان انقلاب در امان نیستند.

چرا که فرزندان انقلاب، با بصیرت و هوشیاری، با ایمان و ازخودگذشتگی، گوش به فرمان ولی امر مسلمین، الامام خامنه ای(حفظه الله(، در همه ی عرصه ها، در آمادگی کامل قرار دارند در علم، در صنعت، در پزشکی، در مباحث نظامی و دفاعی

شما همین ساخت هواپیمای جت پیشرفته آموزشیِ تمام ایرانی را ملاحظه فرمائید، جت پیشرفته ای که حتی نمونه ی سبک آن را در طی 30 سال گذشته، به دلیل تحریم های ظالمانه، حتی امکان خرید آن، برای ما وجود نداشت.

امّا امروز به فضل الهی به دست فرزندان انقلاب، با ساخت این جت پیشرفته، کشورمان جزء چند کشور معدود دارنده این فن آوری در دنیا قرار گرفته است.

و انشاءالله با حضور جوانان انقلابی در همه عرصه ها، شاهد رشد و بالندگی هرچه بیشتر این نظام و انقلاب باشیم انشاءالله.

 


 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

ذکر روز

آخرین اخبار بخش

لینک های مفید

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای

شورای سیاست گذاری ائمه جمعه

ستاد اقامه نماز

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر

مرکز پاسخگویی به سوالات دینی

ائمه جمعه شهرستان بابل

وبلاگ قدیم

آموزش و پرورش بندپی غربی

شهرداری خشرودپی

نهاد کتابخانه های عمومی کشور

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه بندپی غربی

اوقات شرعیآمار بازدید

2828امروزmod_vvisit_counter
4159دیروزmod_vvisit_counter
18656این هفتهmod_vvisit_counter
26545هفته گذشتهmod_vvisit_counter
34083این ماهmod_vvisit_counter
86740ماه گذشتهmod_vvisit_counter
4108574کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 42 مهمان حاضر
IP شما: 34.229.119.29
 , 
امروز: 19 تیر 1399